enEnglishplPolski
slide_001_v2slide_002_v2slide_003_v2
WYSZUKIWARKA
Koszyk
kwota: 0
produkty: 0
Soczewka Fresnela  "Credit Card"
Promocja 
5.80PLN
Poncho winylowe Coghlans
Promocja 
25.60PLN
Formularz kontaktowy:

Zestaw samochodowy

BestsellerPromocja
(Zestaw samochodowy)
Zestaw samochodowy
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Porównaj
Wydrukuj
Samochód jest podstawowym środkiem komunikacji dla ogromnej częsci z nas. Korzystamy go w codziennych dojazdach do pracy, wyjazdach na urlopy, odwiedzając bliskich na drugim końcu kraju. 

Z tego względu jest całkiem spora szansa, że kryzysowa sytuacja przytrafi Ci się z dala od domu, ale względnie blisko samochodu. Nawet niekoniecznie podczas jazdy samochodem, ale na przykład w czasie pobytu w pracy, gdy samochód stoi na parkingu pod biurem. Z tego powodu w samochodach warto jest wozić pasujące do naszych potrzeb zestawy przetrwania. Taki właśnie zestaw prezentujemy poniżej. W jego skład wchodzą:

Racja żywnościowa Seven Oceans
waży 500 g i ma łącznie aż 2 500 kcal, czyli jest w stanie zaspokoić głód przez dość długi czas. Może być przechowywana przez długi czas takze w samochodzie (czego nie można powiedzieć np. o mięsnych konserwach), bo jest odporna na działanie temperatur, które mogą się pojawić w samochodzie stojącym na słońcu pod centrum handlowym, ale także na działanie mrozu. Po rozrobieniu z niewielką ilością wody przyjmuje postać gęstej owsianki, którą można nakarmić dziecko.


Ponieważ powyższa racja żywnościowa pozbawiona jest wody, w samochodzie trzeba mieć jej choć minimalną ilość. Polecamy w tym celu mieć w samochodzie wodę w saszetkach. Saszetki, w które zapakowano wodę, są odporne m.in. na rozdarcie i zamrożenie, dzięki czemu nie ma ryzyka, że woda po zamarznięciu wycieknie i zamoczy cenną zawartość bagażnika.

Zarówno racja żywnościowa Seven Oceans jak i woda mają pięcioletni termin trwałości od daty produkcji. Oznacza to, że jest spora szansa, że wcześniej sprzedasz samochód, nim skończy się termin przydatności tych produktów podany na opakowaniu. Inną rzeczą jest, że ten termin jest podawany dość ostrożnie...

Kolejnym elementem zestawu jest tarp (plandeka) odbijający ciepło Relags. Ta plandeka może chronić samochód przed nagrzaniem, gdy zepsuje się na poboczu w środku lata, ale też można się nią okryć przed zimnem w środku, czekając na pomoc drogową w zamieci śnieżnej. Strona srebrna odbija promieniowanie cieplne, zaś strona czerwona może być wykorzystana do sygnalizacji, bo jest świetnie widoczna tak na śniegu, jak i na trawie.

Latarka na dynamo Coghlans umożliwia oświetlenie małego obszaru, na przykład przy okazji zmiany koła w ciemności, gdy popsuje się telefon komórkowy. Ponieważ do działania nie wymaga ona baterii, nie ma ryzyka, że baterie się wyczerpią zanim będą potrzebne.

Kompas Silva Metro to jeden z najlepszych kompasów w naszej ofercie, który pomoże odnaleźć drogę w kryzysowej sytuacji. Do pełni szczęścia potrzebujesz jeszcze mapę okolicy, tę musisz kupić na własną rękę. 

Ostatnim elementem tego zestawu przetrwania jest zapalniczka żarowa Relags. Gdyby okazało się, że jednak jest na tyle zimno, że sam tarp nie wystarczy, będziesz z jej pomocą mógł rozpalić ogień. Tylko zrób to poza samochodem!
Producent
Coghlans
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Opinia:
Podpis:
Kupujący ten produkt kupili także:
Karaluch 2011-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone
InfoSerwis - InternetoweSklepy.org