enEnglishplPolski
slide_001_v2slide_002_v2slide_003_v2
WYSZUKIWARKA
Koszyk
kwota: 0
produkty: 0
Racje żywnościowe NRG5 (20 lat trwałości)
Nowość Promocja 
32.90PLN
Coghlans "Kit In A Can" Survival Tin
Nowość Promocja 
91.40PLN
Formularz kontaktowy:

Freeplay TUF (FM/AM/SW)

(Radio / Latarka Freeplay TUF)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
Freeplay TUF (FM/AM/SW)
 
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Porównaj
Wydrukuj

Uwaga! Ze względu na zmianę polityki firmy Freeplay, producenta tego urządzenia, nie są one już dostępne. Pozostawiamy tę stronę z ofertą wyłącznie w charakterze archiwalnym. Jeśli sytuacja w przyszłości ulegnie zmianie, będziemy o tym informować. 

W miejsce tego radia wprowadziliśmy do oferty sklepu radio AM/FM na korbkę z ładowarką Midland ER300.

W początkowej fazie sytuacji kryzysowej zbieranie informacji ma najwyższy priorytet.

 

Można i należy oczekiwać, że wszystkie środki komunikacji cyfrowej przestaną działać. To będzie prawdziwy renesans komunikacji przez eter.

 

Radio powinno być, zatem jednym z najważniejszych elementów wyposażenia zestawu pierwszej potrzeby w nagłych wypadkach.


Dodanie do takiego zestawu radia, które jest niezależne od baterii to wykazaniem się niezwykłą dalekowzrocznością.

 

Dodaj do tego dobrą latarkę i możliwość ładowania mniejszych urządzeń..  i jesteś daleko do przodu, zostawiając w tyle całą resztę biegającą w ciemnościach bez informacji, co się dzieje.

 

FREEPLAY TUF to małe i wytrzymałe radio na korbę, które ma wszystkie powyższe zalety.

 

Posiada:


- radio FM 88-108 MHz

- radio AM (MW): 530-1700 kHz

- radio SW: 3-22 MHz

- latarka

- panel słoneczny

- korbkę do ręcznego ładowania


Można nim ładować mniejsze urządzenia. 

 

Jedna minuta ładowania za pomocą korby i masz 25 min radia, 30 min światła lub 2-3 minuty rozmowy z twojego telefonu. Pełne naładowanie akumulatora wystarczy na ok. 9 godzin pracy radia przy 50% głośności (czas ten można wydłużyć słuchając radia ciszej, lub podłączając do niego słuchawki). 

TUF można również naładować poprzez panel słoneczny* lub za pośrednictwem ładowarki mini-USB.

W sumie to wyjątkowo niezawodny produkt. Najprawdopodobniej będzie z Tobą i Twoją rodziną przez wiele, wiele lat.

 

Wymiary: 144 mm x 60 mm, 300 g* ładowanie mniejszych urządzeń z radia TUF działa tylko za pośrednictwem korby, a nie za pomocą panelu słonecznego

 

 

 

Często zadawane pytania

Czy latarka, którą posiada to radio na korbkę, wyposażona jest w żarówkę, czy diodę?

Źródłem światła dla latarki jest biała dioda elektroluminescencyjna (LED).

Jakie są parametry tej diody?

Dioda pobiera ok. 30 mA prądu przy napięciu 3,6 V, co oznacza, że jej moc w przybliżeniu wynosi 0,1 W. Daje ona 10 lumenów światła, przy czym jak twierdzą inżynierowie z firmy Freeplay, "daje skupioną wiązkę światła dzięki wbudowanemu zwierciadłu parabolicznemu".


Ocena:
5.00 / 5 (2 głosów)
Udostępnij:
Opinie użytkowników
2017-04-11 22:15:38
Witam.Dziś dotarła do mnie zamówiona paczka czekałem na nią tylko 2 dni wiec wielki plus za szybkie wysłanie :D Wszystko było bardzo staranie zapakowane, foli bąbelkowej w multum :D za co ogromny plus .Zamówiłem 4-ro funkcyjny gwizdek ocena 10/10 bardzo fajny oczywiście przypięty od razu do kluczy :D zamówiłem jeszcze Freeplay TUF ocena 10/10 radyjko wydaje się bardzo solidne, szybko łapie fale radiowe a dźwięk wydaje się bardzo dobry.
Bardzo polecam sklep fachowo ,szybko i nie ma problemu z zadawaniem pytań na temat sprzętu lub innych rzeczy ze sklepu odpowiedz dostawałem prawie ,że od razu.
2013-03-04 22:20:56
Witam wszystkich,właśnie dotarła do mnie przesyłka z owego sklepu :) zamówiłem kilka przydatnych rzeczy takich jak:Heliograf,kompas a także Freeplay Companion.Jeżeli chodzi o zawartość paczki zagadzała się,teraz troszkę o towarze :) zaczynając od heliografu przetestowaliśmy go razem z moim 13 letnim synem ocena w skali od 1do5 oczywiście 5,wykonanie jak i działanie tego przedmiotu rzuca na kolana świtło z odbicia oślepia z 300 metrów jeżeli skierujemy je w jakąś osobę,kompasu nie przetestowałem ale bedzię okazja w sobotę.Teraz troszkę o Freeplay Companion, tu oczywiscie także w skali od 1do5 oczywiście 5,wykonanie jak i działanie naprawdę wyśmienite radyjko mieści się bez problemu w kieszeni bocznej udowej spodni szturmowych,szybko łapie fale radiowe jak i działa bez zakłoceń ale muszę was zmartwić jedną rzeczą niestety twórca tego radia nie pomyslal dobrze o kablu ktory jest w zestawie za pomoca ktorego mielismy podlaczac telefony typu nokia.Na myśli mam fakt iż wiekszość nowych noki jest ładowana za pomocą kabla usb a kabel dołączony do zestawu niestety nie pasuje ani do noki e52 bo takiej jestem posiadaczem ani do noki 5130xm jaką posiada mój syn. Pisząc nie pasuje miałem na myśli to iż nie da się za pomocą tego kabla naładować tych modeli noki oczywiście można je połączyć za pomocą ww kabla z radiem ale nici z ładowania gdyż końcówka którą możemy połączyc telefon z radiem pasuje tylko do wejścia do słuchawek w jednym jak i w drugim modelu telefonu,a przez to wejście nie podładujemy bateri chyba że o czymś nie wiem jeżeli tak to proszę oświecić mnie jak i takze mojego syna,pozostaje poszukać kabla na dwa mini usb by móc ładowac choc e52 to taki mały minusik odnośnie tego radia a co do sklepu jak najbardziej polecam szybko i fachowo a także pelen profesjonalizm.
Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię
Ocena:
5.00 / 5 (2 głosów)
Opinia:
Podpis:
Karaluch 2011-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone
InfoSerwis - InternetoweSklepy.org