Udostępnij:

Racje żywnościowe Seven OceanS produkowane są przez norweską firmę COMPACT, która specjalizuje się w produkcji skompresowanej żywności dostarczanej głównie dla rynku morskiego jak i pomocy humanitarnej. Są one tak skomponowane, by dostarczyć zbilansowany posiłek dla rozbitków morskich.

Seven OceanS jest rozpoznawalne pod każdą szerokością geograficzną, zatwierdzone i używane jako standardowe wyposażenie łodzi ratunkowych przez wiele krajów na świecie. Rewelacyjne zapakowane, zawierają instrukcje obsługi w 14 językach.

Racje żywnościowe zawierają 9 herbatników, przypominających herbatniki proteinowe. Herbatniki są pakowane próżniowo, w grubą, wielowarstwową, odporną na gryzonie folię.

Data ważności upływa 08.2029 lub później (zależnie od partii), zgodnie z norweskim prawem (racje żywnościowe są produkowane w Norwegii), ale dla pozostałej części świata data terminu ważności jest o wiele dłuższa, co też jest opisane na opakowaniu.

Dla przykładu, w Niemczech racje żywnościowe Seven OceanS mają ośmioletni okres przydatności do spożycia.

Racje żywnościowe Seven OceanS to duża ilość niezbędnych do życia kalorii ze składników pochodzenia roślinnego (m.in. mąka, cukry, tłuszcz roślinny, witaminy), a dzięki ich niewielkim wymiarom są łatwe do przechowywania nawet w dużych ilościach.

To twój najlepszy wybór na zgromadzenie zapasów jedzenia na każdy, nawet najczarniejszy scenariusz nadchodzących czasów. Musisz tylko przechowywać go w średniej temperaturze poniżej 30°C.

Jak?

Herbatniki jedz bezpośrednio z pudełka lub przygotuj porcję owsianki dla małego dziecka – wystarczy namoczyć herbatnika w wodzie.

Zawartość opakowania:

 • Waga: 500 g netto
 • Energia: 10 077 kJ / 2 408 kcal.
 • Zapakowane w 3 warstwy foli
 • Termin ważności/przydatności do spożycia – ponad 5 lat od daty produkcji
 • Spełnia wymagania SOLAS (międzynarodowej konwencji o bezpieczeństwie życia na morzu).

Wartości odżywcze w 100 g:
 • energia: 478 kcal,
 • węglowodany: 64 g, w tym 14 g cukrów,
 • tłuszcze: 21 g, 
 • białko: 7 g,
 • błonnik: 4 g.


Potrzebujesz kupić więcej / chcesz zaoszczędzić?

Kupujący ten produkt kupili także:

Coglans Bug Jacket Rozmiar L do 109kg
Coghlans Bug Jacket - Rozmiar XL do 136 kg
Mini lampka ledowa od CoghlansMini lampka ledowa od Coghlans
Coghlans Micro LED Lantern
Zestaw 10 soczewek Fresnela "Credit Card" w cenie 6 sztuk (4 gratis)Zestaw 10 soczewek Fresnela "Credit Card" w cenie 6 sztuk (4 gratis) BestsellerPolecamy
6+4 x Soczewka Fresnela "Credit Card"
Moskitiera Coghlans
Moskitiera Coghlans