Lampka solarna z ładowarką Freeplay RadianceLampka solarna z ładowarką Freeplay RadianceLampka solarna z ładowarką Freeplay Radiance
Lampka solarna z ładowarką Freeplay Radiance
Lampka solarna z ładowarką Freeplay Radiance
Lampka solarna z ładowarką Freeplay Radiance
Producent:
Udostępnij:
Freeplay Radiance to lampka LED, solarna ładowarka i powerbank w jednej, solidnej i wytrzymałej obudowie. 

Urządzenie posiada trzy tryby pracy, różniące się od siebie jasnością dawanego światła. W najjaśniejszym trybie daje 230 lumenów. Może działać aż przez 65 godzin po pełnym naładowaniu akumulatora (9h w najjaśniejszym trybie). W każdym przypadku światło rozprzestrzenia równomiernie w promieni 360 stopni, po całym pomieszczeniu, obozowisku, albo wnętrzu namiotu. 

Wbudowany akumulator (4 800 mAh) można ładować albo za pomocą wbudowanego panela fotowoltaicznego o mocy 2W, albo za pomocą gniazda USB, na przykład z samochodowej ładowarki albo z gniazda USB w komputerze przenośnym. 

Jednocześnie akumulator ten może być źródłem energii do ładowania zewnętrznych urządzeń, na przykład telefonów komórkowych.

Posiada dodatkowo tryb SOS uruchamiający głośny (85 dB) alarm dźwiękowy, a także wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję: naładować telefon albo inny gadżet, czy mieć dość prądu do oświetlenia obozowiska przez kilka wieczorów... Panel fotowoltaiczny dostarczy w ciągu dnia dość prądu, by zapewnić 3h światła o maksymalnej intensywności.

Urządzenie jest kurzo- i wodoodporne do poziomu IP53 (co oznacza ochronę przed pyłem i przed natryskiwaniem wodą pod dowolnym kątem do 60° od pionu z każdej strony), przy założeniu, że gumowa zatyczka do gniazd USB jest szczelnie zamknięta. 

Kupujący ten produkt kupili także:

Karabinek z kompasem i kółkiem do kluczy Coghlans Promocja
Coghlans biner with compass and key ring
Czajnik Survival Kettle podczas pracy.Gotowanie wody w Survival Kettle.
Survival Kettle - aluminiowy czajnik turystyczny