Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożoneZestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożoneZestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożoneZestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożoneZestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożoneZestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone
Zestaw LifeStraw Peak Gravity - elementy, rozłożone

LifeStraw Peak Gravity Bag 3l, antracyt (Dark Gray)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
350,00PLN

LifeStraw Peak Gravity Bag 3l, niebieski (Mountain Blue)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
350,00PLN
Producent:
Udostępnij:

LifeStraw Peak Gravity to bardzo wygodny filtr grawitacyjny z wymiennym wkładem skłomkowym (ze zbiornikiem o pojemności 3 000 ml)

Elastyczny, zwijany pojemnik napełniamy wodą brudną, wkręcamy filtr, a następnie wieszamy gdzieś, na przykład na gałęzi. Grawitacja przetłacza wodę przez filtr i pozwala napełnić manierkę albo butelkę, ale też umyć dłonie w czystej wodzie! 

W zestawie z filtrem i pojemnikiem sprzedawana jest również dedykowana strzykawka do płukania filtra, co pozwala znacznie zwiększyć jego żywotność.

Jeden wymienny wkład filtrujący LifeStraw Peak może przefiltrować aż 2 000 litrów wody, więc ten zestaw pozwoli Ci przetrwać niemal trzy lata albo 800 dni przy normalnym zużyciu wody pitnej. 

Element filtrujący pasuje nie tylko do elastycznej butelki sprzedawanej w zestawie, ale można to przykręcić również do zwykłej butelki PET. Skorzystasz z niego również wtedy, gdy zgubisz tę elastyczną butelkę. Ten zestaw to świetne rozwiązanie dla wielu użytkowników będących poza domem, począwszy od turystów i wczasowiczów do osób przesiedlonych w wyniku klęsk żywiołowych. Bo w czasie klęsk żywiołowych to właśnie brak dostępu do czystej biologicznie wody przyczynia się do chorób i śmierci wielu osób. 

 • Zastosowano technologię mikrofiltracji z wykorzystaniem półprzepuszczalnej membrany uformowanej w formę włókien.
 • Oczyszcza co najmniej 2 000 litrów (500 galonów) wody.
 • Usuwa praktycznie wszystkie bakterie (99,999999%) i pierwotniaki pasożytnicze (99,999%), które mogą skazić wodę, w tym Giardia i Cryptosporidium.
 • Usuwa (99,999%) mikroplastiki oraz inne zawieszone cząstki stałe (większe niż 0,2 mikrona), dzięki czemu zmniejsza mętność wody.
 • Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia, a jednocześnie wolnego od BPA.
 • Nie wymaga zasilania elektrycznego, baterii lub wymiany części, bo zestaw zasilany jest przez grawitację.
 • Wężyk posiada szybkozłączkę i zaworek do zamknięcia przepływu wody.

Pasuje do:

 • butelek PET,
 • systemów hydracyjnych z wężykiem, tj. zestawem z tym filtrem można zastąpić worek hydracyjny i pić z niego bezpośrednio przez wężyk.

Wymiary: 52,9 × 22 cm.
Waga:
228 g.
Długość wężyka: 120 cm.

NIE NADAJE SIĘ DO FILTROWANIA WODY MORSKIEJ!! Zestaw nie posiada wkładów węglowych, a więc nie usuwa zanieczyszczeń chemicznych. 

Kupując produkty firmy Lifestraw wspierasz program Follow the Liters, mający na celu umożliwienie dzieciom w Azji i Afryce dostępu do czystej wody. 


Potrzebujesz pomocy przy wyborze filtra do wody z naszej oferty? Zajrzyj do naszego poradnikowego artykułu zatytułowanego Jaki filtr do wody wybrać?

Kupujący ten produkt kupili także:

Ultralite Bivy 2 osobowy śpiwór survivalowyUltralite Bivy 2 osobowy śpiwór survivalowy Polecamy
RELAGS Ultralite Bivy / Awaryjny Śpiwór Survivalowy dwuosobowy
Racje żywnościowe NRG5 (20 lat trwałości) Polecamy
Racje NRG-5
Zapas żywności na 7 dniZapas żywności na 7 dni Polecamy
Zapas żywności na 7 dni

Zapas żywności na 7 dni

479.00PLN 439.00PLN
Racje żywnościowe Seven OceanS Polecamy
Seven OceanS Ration
Korzystanie z filtra LifeStraw.Filtrem LifeStraw można pić wodę także z butelki, jeśli ma dostatecznie dużą średnicę otworu.
LIFESTRAW Vestergaard-Frandsen