LifeStraw Peak Personal niebieski (Mountain Blue)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
119,99PLN

LifeStraw Peak Personal szary (Dark Gray)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
119,99PLN
Producent:
Udostępnij:

LifeStraw Peak Personal to nowa, jeszcze lepsza wersja osobistej słomki LifeStraw, która jest jednym z najpopularniejszych filtrów w naszym sklepie. 

LifeStraw Peak Personal posiada wszystkie zalety poprzedniej słomki, to jest mały, wygodny w użyciu i lekki (jedynie 9 gramów cięższy od poprzedniej wersji, czyli waży 65 gramów). Pozwala pić wodę bezpośrednio z rzeki, ale wyposażony jest też w gwint pasujący do butelek PET oraz końcówkę do przyłączania wężyka, np. z systemu hydracyjnego (camelbaka). 

Dzięki temu wyeliminowano największą wadę poprzedniej wersji słomek. Teraz już nie trzeba nabierać brudnej wody do butelek i pić przez słomkę! Można wodę nalać do butelki PET, a następnie przetłoczyć przez filtr i przelać już czystą do innego pojemnika!

A ponieważ jedną słomką LifeStraw Peak Personal można przefiltrować aż 4 000 l wody, to ten mały osobisty filtr do wody pozwoli Ci przetrwać przez ponad pięć lat, albo 1 600 dni przy normalnym, dziennym zużyciu wody.

Jest idealna dla wielu użytkowników będących poza domem, począwszy od turystów i wczasowiczów do osób przesiedlonych w wyniku klęsk żywiołowych. Bo w czasie klęsk żywiołowych to właśnie brak dostępu do czystej biologicznie wody przyczynia się do chorób i śmierci wielu osób. 

  • Lekka - tylko 65 gramów (lub 2 uncje)
  • Zastosowano technologię mikrofiltracji włókna kapilarnego
  • Oczyszcza co najmniej 4 000 litrów (1 000 galonów) wody
  • Usuwa praktycznie wszystkie bakterie (99,999999%) i pierwotniaki pasożytnicze (99,999%), które mogą skazić wodę, w tym Giardia i Cryptosporidium
  • Usuwa (99,999%) mikroplastiki oraz inne zawieszone cząstki stałe (większe niż 0,2 mikrona), dzięki czemu zmniejsza mętność wody
  • Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia, a jednocześnie wolnego od BPA
  • Nie wymaga zasilania elektrycznego, baterii lub wymiany części, bo jest zasilana przez samych użytkowników

NIE NADAJE SIĘ DO FILTROWANIA WODY MORSKIEJ !!

Wymiary: Ø 3,2 x 19,5 cm, 65 g

Kupując produkty firmy Lifestraw wspierasz program Follow the Liters, mający na celu umożliwienie dzieciom w Azji i Afryce dostępu do czystej wody. Potrzebujesz pomocy przy wyborze filtra do wody z naszej oferty? Zajrzyj do naszego poradnikowego artykułu zatytułowanego Jaki filtr do wody wybrać?

Kupujący ten produkt kupili także:

"Jak przeżyć koniec świata"  książka
"Jak przeżyć koniec świata" - książka
Awaryjna toaleta jednorazowa (2 szt.)Awaryjna toaleta jednorazowa (2 szt.)
Awaryjna toaleta jednorazowa (2 szt.)
BasicNature składana saperka (łopatka)BasicNature składana saperka (łopatka) Polecamy
BasicNature Folding Shovel
Gwizdek sygnalizacyjnyGwizdek sygnalizacyjny BestsellerPolecamy
Emergency whistle