LifeStraw Peak Personal niebieski (Mountain Blue)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
119,99PLN

LifeStraw Peak Personal szary (Dark Gray)

Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Cena:
119,99PLN
Producent:
Udostępnij:

LifeStraw Peak Personal to nowa, jeszcze lepsza wersja osobistej słomki LifeStraw, która jest jednym z najpopularniejszych filtrów w naszym sklepie. 

LifeStraw Peak Personal posiada wszystkie zalety poprzedniej słomki, to jest mały, wygodny w użyciu i lekki (jedynie 9 gramów cięższy od poprzedniej wersji, czyli waży 65 gramów). Pozwala pić wodę bezpośrednio z rzeki, ale wyposażony jest też w gwint pasujący do butelek PET oraz końcówkę do przyłączania wężyka, np. z systemu hydracyjnego (camelbaka). 

Dzięki temu wyeliminowano największą wadę poprzedniej wersji słomek. Teraz już nie trzeba nabierać brudnej wody do butelek i pić przez słomkę! Można wodę nalać do butelki PET, a następnie przetłoczyć przez filtr i przelać już czystą do innego pojemnika!

A ponieważ jedną słomką LifeStraw Peak Personal można przefiltrować aż 4 000 l wody, to ten mały osobisty filtr do wody pozwoli Ci przetrwać przez ponad pięć lat, albo 1 600 dni przy normalnym, dziennym zużyciu wody.

Jest idealna dla wielu użytkowników będących poza domem, począwszy od turystów i wczasowiczów do osób przesiedlonych w wyniku klęsk żywiołowych. Bo w czasie klęsk żywiołowych to właśnie brak dostępu do czystej biologicznie wody przyczynia się do chorób i śmierci wielu osób. 

  • Lekka - tylko 65 gramów (lub 2 uncje)
  • Zastosowano technologię mikrofiltracji włókna kapilarnego
  • Oczyszcza co najmniej 4 000 litrów (1 000 galonów) wody
  • Usuwa praktycznie wszystkie bakterie (99,999999%) i pierwotniaki pasożytnicze (99,999%), które mogą skazić wodę, w tym Giardia i Cryptosporidium
  • Usuwa (99,999%) mikroplastiki oraz inne zawieszone cząstki stałe (większe niż 0,2 mikrona), dzięki czemu zmniejsza mętność wody
  • Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia, a jednocześnie wolnego od BPA
  • Nie wymaga zasilania elektrycznego, baterii lub wymiany części, bo jest zasilana przez samych użytkowników

NIE NADAJE SIĘ DO FILTROWANIA WODY MORSKIEJ !!

Wymiary: Ø 3,2 x 19,5 cm, 65 g

Kupując produkty firmy Lifestraw wspierasz program Follow the Liters, mający na celu umożliwienie dzieciom w Azji i Afryce dostępu do czystej wody. Potrzebujesz pomocy przy wyborze filtra do wody z naszej oferty? Zajrzyj do naszego poradnikowego artykułu zatytułowanego Jaki filtr do wody wybrać?

Kupujący ten produkt kupili także:

Czajnik Kelly Kettle "Scout" 1,2 l STALCzajnik Kelly Kettle "Scout" 1,2 l STAL Polecamy
Kelly Kettle "Scout" 1,2 L
Zestaw LifeStraw Peak Gravity  elementy, rozłożoneZmontowany zestaw LifeStraw Peak Gravity
Filtr do wody grawitacyjny LifeStraw Peak Gravity Bag (dwa kolory)
LifeStraw Flex  filtr do wody z torbą grawitacyjną oraz wężykiem. Do wygodnego filtrowania wody w podróży i sytuacji awaryjnej. LifeStraw Flex w. Gravity Bag  filtrowanie wody BestsellerPolecamy
LifeStraw Flex z workiem grawitacyjnym
Krzesiwo magnezowe od CoghlansKrzesiwo magnezowe od Coghlans Polecamy
Coghlans Magnesium Firestarter
Coghlans "Kit In A Can" Survival TinCoghlans "Kit In A Can" Survival Tin Polecamy
Survivalowa konserwa od Coghlans