Udostępnij:
LifeStraw Universal jest dwustopniowym zestawem do filtrowania wody do Twojej ulubionej butelki. Umożliwia picie wody z niepewnego źródła po jej oczyszczeniu z zanieczyszczeń mechanicznych, biologicznych i chemicznych. Wystarczy tylko zaczerpnąć tej wody do butelki, wkręcić do niej filtr i można cieszyć się czystą i bezpieczną, uzdatnioną do picia wodą.

Zestaw zawiera filtr dwustopniowy:
  1. stopień stanowi półprzepuszczalna membrana uformowana w kształt cienkich rurek, która usuwa 99,9999% bakterii (e.coli, etc.), 99,999% pierwotniaków (giardiacryptosporidium, etc.), 99,999% zaniczyszczeń chemicznych (m.in. zawiesin i mikroplastików) o żywotności ok. 4 000 litrów,
  2. stopień stanowi wkład z węgla aktywnego, zmniejszający ilość chloru, nieprzyjemny smak i zapach, oraz zawartość w wodzie zanieczyszczeń chemicznych (pestycydów, herbicyódw, lotnych związków organicznych), o żywotności ok. 100 litrów lub 3 miesięcy od pierwszego użycia (zależnie od tego, co wystąpi wcześniej)

Oba elementy filtra (filtr i kapsuła z węglem) są wymienne i dostępne w sklepie. Linki do właściwych wymiennych filtrów znajdują się na dole strony.

NIE NADAJE SIĘ DO FILTROWANIA WODY MORSKIEJ!

Masa całego zestawu: 102 g.
Pasuje do butelek o minimalnej długości ok. 18,6 cm.
Wąska nakrętka o średnicy 5,8 cm / średnicy gwintu 4,3 cm.
Szeroka nakrętka o średnicy 7 cm / średnicy gwintu 5,8 cm.

Listę pasujących butelek znajdziesz niżej na stronie.

Kupując produkty firmy Lifestraw wspierasz program Follow the Liters, mający na celu umożliwienie dzieciom w Azji i Afryce dostępu do czystej wody. Potrzebujesz pomocy przy wyborze filtra do wody z naszej oferty? Zajrzyj do naszego poradnikowego artykułu zatytułowanego Jaki filtr do wody wybrać?


Pasujące do

Wymienny filtr do LifeStraw Go 2stage i LifeStraw Universal
Filtr do LifeStraw Go 2-stage / Universal

Kupujący ten produkt kupili także:

Gwizdek sygnalizacyjnyGwizdek sygnalizacyjny Promocja
Emergency whistle
Dynamo Latarka od Coghlans
Coghlans Dynamo Flashlight
Czajnik do kuchenki Biolite CampstoveCzajnik do kuchenki Biolite Campstove Promocja
Czajnik do kuchenki Biolite Campstove
Kelly Kettle Pot Support (nowa wersja)Kelly Kettle Pot Support (nowa wersja) Bestseller
Pot Support "Base Camp" /"Scout"/"Trekker"